Новини

Нову марку вже почали продавати у відділенні Укрпошти в Ужгороді

Поки в Закарпатській обласній державній адміністрації проходило спецпогашення нової марки «Русскій воєнний корабль... ВСЬО!», місцеві жителі та переселенці з самого ранку вистроювалися в чергу біля відділення Укрпошти для купівлі.


«Я прийшов о 9 ранку і чесно кажучи, думав, що запізнюся. Хотів прийти раніше, бо бачив черги в Києві за першою маркою, такого ажіотажу напевно за бензином не було» - посміхаючись поділився Олег, місцевий житель Ужгорода – «чому я хочу купити марку? Я уявляю, як буду дітям і внукам її показувати, все-таки це історія. До того ж у мене є перша марка і я планую зібрати всі».

Аріна приїхала з Одеси майже відразу після початку повномасштабного вторгнення. За словами дівчини, першу марку їм не пощастило купити, та на цей раз вони зобов’язані її отримати, адже це пам’ять та історія. Оскільки можна купити 3 марки, то одну вони хотіли б зберегти собі, а дві подарувати або продати.

 

Директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський заявив, що продаж нових марок відбувається в 1500 відділеннях, а тираж складає 5 млн екземплярів, ліміт на продаж встановили по 3 марки на особу.

Якщо ж говорити про плани, то за результатами голосування, наступною темою марки стала «Добрий вечір, ми з України», за неї проголосувало 650 тисяч осіб, а друге місце посів «Песик Патрон». Також скоро почнеться робота над маркою з переможцями «Євробачення 2022». Це вже третя марка в серії про переможців конкурсу, до цього була з Русланою та Джамалою, а зараз очікується з Kalush Orchestra.

Анастасія Небола, студентка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.