Новорічний макіяж-2016: поради від ужгородського експерта Юрія Абросімова

Новорічний макіяж-2016: поради від ужгородського експерта Юрія Абросімова

Наближається 2016 рік, згідно з дванадцятирічним східним хронологічним циклом це рік Червоної Вогняної Мавпи. Він настане в ніч з 7 на 8 лютого 2016 і завершить свій біг 27 січня 2017. 

Це буде дуже цікавий, емоційний, непередбачуваний, веселий і динамічний рік. У рік Вогняної Мавпи великий успіх можливо досягти особистими зусиллями та наполегливою працею.

Мавпочка – неординарна, непередбачувана, яскрава, грайлива, схильна до експериментів натура, тому для зустрічі Року Мавпи 2016 рекомендовані сміливі ідеї макіяжу.

Макіяж для новорічної ночі - це спосіб по-особливому відзначити чарівне свято, зробити його незабутнім, звернути на себе увагу оточуючих, наочно продемонструвавши не тільки хороший смак, знання модних тенденцій, але і бездоганний стиль.

Для створення новорічного макіяжу оптимальним варіантом стануть коричневі тіні, тим більше, що вони в модних тенденціях. Нерідко такі тіні комбінують із золотистими блискучими тінями або золотистими блискітками.

У Новорічну ніч актуальними будуть кольори вогню – бо ж рік Вогняної Мавпи, коричневі – колір хутра мавпочки, золотисті – колір бананів, зелені кольори джунглів. Блискітки у Новорічному макіяжі нададуть образу урочистості - чорний колір вишуканості та загадковості.

Актуальним у новому році 2015-2016 буде ідеально рівний тон шкіри, який є основою для стильного образу в стилі nude, цей ефект досягається за допомогою правильного підбору тональних засобів, пудри і хайлайтера. Акцентом денного макіяжу у цьому випадку є природні, широкі, пухнасті брови, вії можуть навіть бути не нафарбовані. Вечірній макіяж віддає перевагу сяючому тону з мінімальними рум'янами. Як і в минулому сезоні актуальним залишається акцент на очі або губи.

Хітом наступного 2016 року будуть стрілки, не тільки для вечірнього, але і для  денного макіяжу. Стрілки можуть бути єдиним акцентом у макіяжі стилю nude. Також будуть модними стрілки і у інших стилях макіяжу, які можуть  виконуватись у різних кольорах, текстурах і фактурах (перламутрові, матові, глітерні, лакові).

Стрілки можуть бути на верхньому або нижньому повіку, а може бути підведеним стрілкою усе око і по верхньому і по нижньому повіку.

Модною буде наступна палітра кольорів тіней: усі відтінки лаванди, осіння палітра кольорів, сірі, коричневі та фіолетові кольори. У моду повернулися тіні з металевим блиском, які використовуються і для денного макіяжу. Модним залишиться також смокі - айс. Актуальними відтінками для такого макіяжу є сяючі металеві, перламутрові, матові текстури, тони – сірі, коричневі, теракотові, бронзові.

Накладні пухнасті вії рекомендовані!

Для губ у наступному сезоні будуть модними пастельні відтінки рожевого, персикового, тілесного відтінків та яскраві кольори відтінків червоного вина, темної сливи, чорниці, чорної вишні.

Популярним трендом для губ залишається омбре - нанесення помади двох відтінків. Крім класичного омбре, при якому в центр губ наноситься світліша помада, популярними будуть варіанти з більш світлими краями і темної серединою, а також поєднання теплих і холодних тонів помади.

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання