Новини

Новина

У другий тур виборів мера Ужгорода виходять Андріїв та Щадей

Стали відомі результати голосування на посаду міського голови в Ужгороді. Про це Zaholovok.com.ua повідомили з ТВК. 

“Всі протоколи поступили в ТВК, істотних зауважень по жодній з дільниць немає, буде перерахунок по 2 дільницях – на одній на деяких бюлетенях не відірвані талони, на іншій в протоколі по виборах до міської ради допущені арифметичні помилки” – повідомив заступник голови Ужгородської ТВК Анатолій Мельник.

Явка в Ужгороді склала 39%. Попередні дані

За попередніми даними, явка виборців станом на 20:00 в Ужгороді складає 39%. Про це Zaholovok.com.ua стало відомо з власних джерел.

На даний час всі дільниці в Ужгороді закриті для виборців. Залежно від дільниці явка коливається від найменшої 10% до найбільшої 48%.

Виборча дільниця біля Ужгорода – у спортивній роздягальні

У селі Кінчеш (Холмківська ОТГ), що біля Ужгорода, виборча дільниця розташована у спортивній роздягальні. На дільниці у кілька квадратів розташована одна кабінка і одна урна, - повідомляє власкор Zaholovok.com.ua

На деяких ужгородських дільницях проголосувало всього 5-6% виборців

На дільницях №210715 та № 210716 проголосувало всього 5% та відповідно 6%. Є кілька дільниць, які вже відвідало 20-22% ужгородців ( № 210721,210722).

КВУ фіксує голосування за закордонним паспортом

Наразі спостерігачі зафіксували 2 випадки: у першому член ДВК видав бюлетені та виборець все ж проголосував, у другому – вдалося попередити ситуацію, хоча член ДВК уже дав виборцю розписатися за отримання бюлетенів, але самі бюлетені ще не видав.

На дільниці у ЗОШ№10 сутички ромів, на дільниці Радванки черга на 40 хв

На виборчій дільниці, розташованій в ужгородській ЗОШ №10 почалися сутичіки між ромами, які приходять сюди з самого ранку великими групами, - інформує власкор Zaholovok.com.ua

На дільниці в Ужгороді викликали поліцію на невідомого, що фіксував виборців

На дільницю, розташовану у Лінгвістичній гімназії в Ужгороді (наб.Незалежності) спостерігачі викликали поліцію.