Новина

Чому українська ментальність не дозволяє сприймати жінку як рівну чоловікові, або Як працюють стереотипи

Попри наявність великої кількості інформації про гендерну рівність, про те, що як жінки, так і чоловіки мають право на різні професії та різні ролі у сім’ї й суспільстві, у повсякденному житті часто стикаємося з тим, що насправді добре усталені стереотипи, які живуть у суспільстві уже сотні років, продовжують «успішно працювати» й надалі. І все б нічого, якби вони не приносили шкоди: нові упередження і старі проблеми як у професійному, так і в сімейному житті.

ЦВК опрацювала всі протоколи: Зеленський набрав 73,22% голосів

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів. Володимир Зеленський отримав 73.22% голосів, Петро Порошенко – 24.45%.

Долина нарцисів у Хусті розквітне на травневі свята

Якраз на початку травня очікується масове цвітіння Долини нарцисів.

Москаль йде з посади голови Закарпатської ОДА

Як повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.

На Закарпатті під час виборів було зареєстроване одне кримінальне провадження

Згідно із попередніми результатами виборів на Закарпатті, у всіх шести округах області лідирує кандидат у Президенти Володимир Зеленський. По області Володимир Зеленський набрав 80,67% голосів виборців. Водночас станом на 11.00 22 квітня жодна із шести ОВК офіційно не встановила підсумки голосування в округах. Про це повідомили представники ОПОРИ на Закарпатті під час прес-конференції в Ужгороді, 22 квітня.

У Мукачеві 13-річна дівчинка отруїлася алкоголем і кокаїном

До дитячої лікарні у Мукачеві доставили 13-річну дівчинку у важкому стані. Лікарі діагностували сильне алкогольне  отруєння, крім того,у крові дитини виявили кокаїн.

Як добре ви знаєте Порошенка і Зеленського. ТЕСТ

До виборів залишилося якихось два дні, проте боротьба за прихильність українців не вщухає ні на хвилину. У хід пішов і чорний піар, і емоційні (й не завжди коректні) висловлювання, і «маленька війна» у соцмережах.

Чого чекати від проведення другого туру виборів Президента України на Закарпатті: думки експертів

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення другого туру виборів Президента України та особливості кампанії двох кандидатів на Закарпатті.

В Ужгороді знову розмалювали писанки у стилі Енді Воргола. ФОТО

18 квітня в Ужгороді вже вп’яте провели перед великодню мистецьку акцію, яка присвячена і святам, і творчості Енді Воргола.

Оркестр Lords of the Sound виступить в Ужгороді з програмою «Music is Coming».

Видатний симфонічний оркестр Lords of the Sound 20 квітня у драмтеатрі представить свою найпотужнішу та наймагічнішу програму  «Music is Coming».