Новина

На Красії завершився перший день змагань Krasiya Baby Champ 2019

Сьогодні, 21 лютого, відбувся перший день змагань дитячого Чемпіонату України з гірськолижного спорту Krasiya Baby Champ 2019.

Вчений з Ужгорода дослідив, як вуглекислий газ можна перетворювати на їжу

Василь Гомонай, професор УжНУ, доктор хімічних наук, дослідив, як вуглекислий газ можна перетворювати на їжу.

Завдяки винаходу вченого з Ужгорода можна організувати життя навіть на Марсі

Професор Ужгородського національного університету, доктор хімічних наук, автор десятків підручників, за якими навчаються студенти по всій Україні Василь Гомонай здійснив відкриття, що виглядає, як справжня магія: вчений дослідив, як вуглекислий газ можна перетворювати на їжу. Таке ноу-хау може стати у нагоді навіть при подорожах на Марс, коли бракує їжі, стверджують науковці.

В Ужгороді на хабарі затримали посадовця експертно-криміналістичного центру

Завідувач сектору Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вимагав від закарпатця за видачу позитивного висновку експертного дослідження транспортного засобу про відповідність стандартам екологічних норм 250 доларів хабара.

Експерти розповіли про основні ризики виборчого процесу-2019

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція на тему «Як забезпечити прозорий виборчий процес?». Із журналістами зустрілися Ніна Ломпарт, аналітик ГО «Незалежний Центр Аналізу Політики» та Анжела Бабкіна,  комунікаційний координатор ГО «Активна громада Закарпаття».

Закарпатський гід назвав 5 основних плюсів роботи екскурсовода

Орест Когут, відомий закарпатський гід, екскурсовод, керівник Клубу піших туристів у День екскурсовода розповів Zaholovok.com.ua про основні плюси своєї роботи.

На Закарпатті за чотири роки зафіксовано більше 400 підпалів автомобілів

Із 2014 року у Закарпатській області зафіксовано 405 підпалів автомобілів. Про це йшлося під час прес-конференції про розслідування справ, порушених за фактами нападів на зібрання/мітинги громадських діячів та журналістів на Закарпатті.

На Закарпатті очікується суттєве погіршення погоди

У ніч на п’ятницю (22.02) по всій території області очікується посилення опадів у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу. Найбільша частка опадів пройде в другій половині ночі 22 лютого.

Закарпатські активісти заявили про затягування резонансних справ з підпалами авто і нападами на громадських діячів

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став хід справ, порушених за фактами нападів на зібрання/мітинги громадських діячів та журналістів на Закарпатті. Зокрема, напади 8 березня минулого року, підпали авто, напади на активістів та інші.Активісти заявляють, що справи умисне затягуються, а напади замовні. Детальніше про ситуацію вони розказали на зустрічі у прес-клубі.

Вітряки, які хочуть поставити на Боржаві, мають 1/7 висоти гірського хребта, – науковці

Висота вітряків, які планують поставити на Боржаві – це 150-метрові споруди, що становить 1/7 висоти гірського хребта.