Новини

Новим прокурором Ужгороді став Дмитро Кириленко

Сьогодні, 16 грудня, прокурор Закарпатської області Володимир Янко представив керівника Ужгородської місцевої прокуратури - Дмитра Кириленка.

Представляючи новопризначеного прокурора, Володимир Янко наголосив, що вперше у історії прокуратури України проведено відкритий конкурс за зайняття посад керівників у місцевих прокуратурах, за результатами якого, в Ужгородську міську прокуратуру Генеральним прокурором України призначено Дмитра Кириленка.

Також, прокурор області представив першого заступника Ужгородської міської прокуратури – Івана Савка та двох заступників – Михайла Пантьо та Олесю Шерстяних, які були призначені за результатами відкритого конкурсу на зайняття посад керівників у місцевих прокуратурах.

Дмитро Кириленко, подякував за проявлену довіру та, звертаючись до присутніх, побажав усім результативної праці у напрямку підтримання законності, - повідомляє  Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

 

Довідка:

Дмитро Кириленко народився у м. Житомир в 1980 році. Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав в 2006 року з посади помічника прокурора Іршавського району. Згодом працював на посадах слідчого прокуратури міста Мукачева, помічника прокурора міста Ужгорода, та у відділах апарату прокуратури Закарпатської області.

Перед призначення на посаду Ужгородського міського прокурора працював також на посадах прокурора Воловецького та Перечинського районів.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.