Нові "швидкі" подарували районам напередодні свят

Нові "швидкі" подарували районам напередодні свят

У середу, 28 грудня, очільник області Олександр Ледида вручив ключі від двох десятків санітарних автомобілів представникам кожного району Закарпаття.

Наразі, як повідомили у прес-центрі ОДА, для надання екстреної медичної допомоги в області використовуються майже сотня санітарних авто.  Третина з них має термін експлуатації більше 10-ти років, а два десятки – взагалі підлягають списанню. Радіозв’язком забезпечені тільки «швидкі» Ужгородської, Мукачівської, Тячівської станцій та відділень Хустського й Ужгородського районів. У 2011 році поновлено тільки автопарк Мукачівської СШМД – двома машинами.

Сьогодні представникам кожного району краю вручено ключі від карет «швидкої допомоги». 20 новеньких машин вартували обласному бюджету більше 3,3 млн. грн.

– Це вагомий внесок в оновлення автопарку санітарних машин. Адже вручені автомобілі складають 20% від загальної кількості «швидких» області, - наголосив головний медик Закарпаття Роман Шніцер. – 4 автомобілі працюватимуть на виїздах на Ужгородщині, решта – вирушать у райони.

– Оновлення обласного автопарку карет «швидкої» ми обов’язково продовжимо і в наступному році. У планах – у 2012 обладнати службу екстреної меддопомоги системою GPS. Також вже незабаром служба надання невідкладної лікарської допомоги стане окремою медичною структурою, відокремиться від лікувальних установ. Усе це, в комплексі, сподіваюсь, значно покращить та полегшить роботу «швидкої», - резюмував Олександр Ледида.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...