Нова площа Фенцика, гра «Мій Мацур» та сучасні інтер’єри: студенти академії мистецтв захищають дипломні роботи

Нова площа Фенцика, гра «Мій Мацур» та сучасні інтер’єри: студенти академії мистецтв захищають дипломні роботи

В Ужгороді, у культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбувається захист дипломних робіт студентів Закарпатської академії мистецтв. Талановиті студенти зібралися в одному місці щоб продемонструвати чого вони навчилися за 4 роки навчання. 

У головній залі представлені роботи студентів різних спеціальностей: графічний дизайн, дизайн інтер'єру, декоративно-прикладне мистецтво, художня обробка дерева, художня кераміка, веб дизайн та інші. 

Екзаменує студентів-бакалаврів голова ДЕКу- завідувач кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства, доцент, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України Стасенко Володимир Васильович. 

Випускниця Катерина представляла проект «Захист архітектурних споруд від знищення». Свою роботу дівчина виконала в стилі ліногравюри. Як запевняє Катерина, вона гостро перейнялася проблемою збереження культурної спадщини міст Закарпаття, тому і обрала відповідну тему. Дівчина у своїй роботі використала форму сучасних гербів Закарпатських міст, як щит від знищення.

Захист дипломних робіт триває 21-22 червня у «Совиному гнізді».

Людмила Дітріх,студентка 2 курсу УжНУ,

спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю»

 Більше фото дивіться у розділі "Фоторепортаж".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання