Носа Вадим - людина Президента в Тячеві

Носа Вадим - людина Президента в Тячеві

Молодий і амбіційний Носа Вадим представлятиме пропрезидентську партію в окрузі №72. Колишній викладач Закарпатського машинобудівного технікуму, який був змушений залишити улюблену роботу, аби відправитися на заробітки закордон, як ніхто розуміє проблеми простих закарпатців.

У списках мажоритарників від президентської політсили цей кандидат з’явився невипадково. Він пройшов непростий і серйозний відбір для того, аби представляти цінності президента в окрузі. Він ніколи раніше не був у політиці, але повірив у те, що час змін настав. Побачив, що вони почалися вже. А зараз, як ніколи, потрібно підтримати главу держави і допомогти йому реалізувати те обіцяне, за що ми з вами вже проголосували на останніх виборах.

Носа Вадим кандидат від партії «Слуга Народу» - у другому бюлетені, в списку кандидатів-мажоритарників, єдиної політичної сили, яку не просто підтримує, а представляє в окрузі. Іде усвідомлено і з чітким планом дій: потрібно негайно проводити боротьбу з тотальною корупцією. Він гідний представляти 72-ий округ, - бо не покладав рук з того часу, як влаштувався на першу роботу в студентські роки і хоче працювати і зараз. Для нас.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання