Німеччина не підпише угоду про асоціацію Україна-ЄС доки не буде виконано ряд вимог

Німеччина не підпише угоду про асоціацію Україна-ЄС доки не буде виконано ряд вимог

Уряд Німеччини буде готовий дати згоду на підписання парафованої 30 березня Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною тільки в тому випадку, якщо Київ почне «чіткі» і «однозначні» кроки, які підтверджують верховенство права в країні. Про це заявив прес-секретар німецького МЗС Андреас Пешке під час урядової прес-конференції в Берліні.


«Наша позиція чітка і однозначна: Угода про асоціацію буде підписана тільки тоді, коли Україна зробить чіткі і однозначні кроки, які підтверджують верховенство право в цій країні», — сказав він.
Пешке нагадав, що демократія і верховенство права — цінності Європейського Союзу. При цьому представник уряду ФРН не уточнив, які саме кроки Берлін чекає від Києва.
Більш конкретні вимоги до Києва для просування Угоди про асоціацію висловила член комітету в закордонних справах бундестагу ФРН Віола фон Крамон (фракція «Союз-90/Зелені»). «Ми вимагаємо звільнення політичних ув'язнених в Україні та надання їм права участі в парламентських виборах в кінці жовтня», — підкреслила вона.
Крім того, додала депутат, наступні парламентські вибори в Україні повинні відповідати європейським стандартам. «Ці вибори стануть наступним справжнім іспитом на демократію в Україні», — підкреслила німецький політик.
Як повідомлялося, Україна і ЄС 30 березня парафували в Брюсселі Угоду про асоціацію зі створенням поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі. Після парафування, яке є технічною процедурою узгодження автентичності текстів за юридичними і лінгвістичними критеріями, згідно з процедурою мають відбутися політичні процеси з підписання та ратифікації документа.

Дзеркало тижня

Loading...
Зображення користувача Andrey.

учорашньоњ, а позавчорашньоњ ?сторичноњ епохи. “ака пол?тична строкат?сть виступала додатковою перепоною на шл¤ху об'Їднанн¤ ус?х н ?мецьких земель, перетворенн¤ Ќ? меччини у ц?л?сну та могутню державу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...