Новини

Нікотинові паучі VELO, коли курити немає можливості

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

Багатьом курцям знайома ситуація, коли хочеться отримати порцію нікотину, але це заборонено або неможливо з різних причин. У таких ситуаціях рішенням можуть стати нікотинові паучі VELO без тютюну. Використовувати їх можна в будь-який час і в будь-якому місці, при цьому вони не спричиняють дискомфорт для інших людей.

Які обмеження є в нікотиновмісних паучів VELO

Використовувати паучі можна де завгодно: у громадському транспорті, клубах, під час подорожей тощо. Наразі немає ніяких обмежень на використання продукту VELO.
Використання нікотинових паучів не впливає на вашу посмішку, адже в їх складі немає тютюну. VELO — це можливість здобувати нікотин без диму та попелу, а також незалежно від місця.

Сьогодні є чимало умов, коли курити не просто заборонено, а й неможливо: переліт у літаку, поїздка в метро, носіння маски.

Нікотинові паучі VELO можна використовувати в цих та багатьох інших ситуаціях. Для цього не потрібні девайси, стіки й інші гаджети: просто розмістіть пауч під верхньою губою, щоби він щільно прилягав до ясен. Відчуття поколювання буде свідчити про те, що нікотин почав вивільнятися. Він буде потрапляти до організму, всмоктуючись через слизову оболонку ротової порожнини, а також разом зі слиною.

Які бувають паучі VELO

Бренд пропонує широку лінійку паучів із різними смаками — ягідним, м’ятним тощо. Остання новинка — це нікотинові паучі VELO з насиченим ароматом стиглих тропічних фруктів (Tropic Breeze).

Уся продукція представлена чотирма варіантами міцності: від легкої (1 крапка) до екстрасильної (4 крапки). Початківцям рекомендується починати з першого або другого ступеня міцності через індивідуальні реакції організму. Згодом ви можете купити відповідні паучі в точках продажів VELO або замовити їх на сайті виробника.

Де купити нікотиновмісні паучі VELO без тютюну

Знайти паучі та придбати їх можна чотирма способами:
●      Зайдіть на офіційний сайт — https://go-velo.com.ua/. У нижній частині ви знайдете розділ з наявними точками продажу VELO, а також зможете знайти їх у своєму місті, скориставшись інтерактивною мапою. Відвідайте вибрану точку продажів і оберіть паучі, які вас цікавлять.
●      Замовте паучі за допомогою бота в месенджері Telegram — https://t.me/velo_ua.
●      Купуйте продукцію VELO у поїздах Інтерсіті. Для цього зверніться до провідника.
●      Замовте паучі з доставкою, оформивши замовлення на тому ж сайті. За необхідності ви знайдете там контактний телефон, умови оплати та багато іншої інформації щодо нікотиновмісних паучів VELO без тютюну.

Коли варто купувати паучі VELO

Відкриту банку з паучами рекомендовано зберігати не довше одного тижня. За стандартного споживання 4–6 штук на добу, упаковки може вистачити на 3–5 днів.

Ви можете замовити нікотинові паучі на сайті https://go-velo.com.ua у будь-який час. Виробник проводить акцію, згідно з якою будь-яка доставка буде безкоштовною.

Дізнатися подробиці можна за телефоном 0 (800) 502–111* або на сайті.

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.