Нідерланди дали добро на асоціацію

Сенат Нідерландів підтримав ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Голосування за відповідний законодавчий акт відбулося в Гаазі в межах пленарного засідання Сенату, до складу якого входить 75 депутатів.

Для того, щоб цей законодавчий акт набув чинності, його має підписати король Нідерландів і оприлюднити спеціальний Державний журнал. Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Твіттері радо привітав рішення нідерландських парламентаріїв, а також записав відеозвернення.

Нідерланди були єдиною країною ЄС, яка не ратифікувала Угоду про асоціацію з Україною. Це сталося після того, як торік у квітні там відбувся консультативний референдум, у якому взяли участь 32,28% виборців, понад 60% з них висловилися проти укладення угоди. Лише після того, як на вимогу Гааги лідери країн-членів ЄС підписали спеціальний документ, у якому зокрема зафіксовано, що Угода про асоціацію не гарантує Україні членства в ЄС, парламент Нідерландів погодився проігнорувати результати референдуму й ратифікувати документ. 

Урядовий кур’єр

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...