Останні новини

ОПОРА розповіла про тенденції виборчої кампанії на Закарпатті

Ознаки непрямого підкупу виборців, агітація з порушеннями, ймовірне фінансування не з виборчого фонду - такі тенденції дострокової виборчої кампанії до парламенту фіксують закарпатські спостерігачі ОПОРИ протягом липня. Найбільше порушень зафіксовано щодо ведення кампанії з боку кандидатів-мажоритарників. Про це розповіли представники Громадянської мережі ОПОРА під час пресконференції в Ужгороді 19 липня.

Закарпатці мають можливість навчитися знімати документальні фільми

Academy of Visual Arts Kharkov запрошує до участі у двомісячній документальній кінолабораторії на Закарпатті.  Мета навчання — зняти свій перший документальний фільм. 

В Ужгороді вийшла четверта серія мультфільму про вибори. ВІДЕО

Сьогодні, 19 липня, в Ужгороді вийшла четверта серія мультфільму про вибори.

В Ужгороді завтра обмежать рух на вулиці Шумній

Завтра, 20 липня, в Ужгороді у зв`язку з черговими роботами в рамках капремонту на вулиці Шумній буде обмежено рух автотранспорту.

На Великоберезнянщині проведуть «Праліс-фест»

27-28 липня на території Ужанського НПП у с. Стужиця Великоберезнянського району відбудеться міжнародний етно-еко фестиваль «Праліс-фест».

Найбільше на вибори на Закарпатті витратили Лунченко і Брензович, – дані проміжних звітів

Згідно із  даними проміжних фінансових звітів кандидатів у нардепи від Закарпатя, Валерій Лунченко і Василь Брензович, поки що, найбільше витратити на виборчу кампанію.

Андріїв витратив на вибори 440 тисяч гривень, Горват – трохи більше 320

Як сьогодні, 19 липня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомили представники Громадянської мережі ОПОРА на Закарпатті, наразі тільки на сайті ЦВК оприлюднили лише 4 проміжні фінансові звіти кандидатів-мажоритарників від Закарпаття.

В Ужгород з концертом приїдуть Alyona Alyona, Maruv та Андрій Хайат

Вже 27 серпня в обласному центрі відбудеться незвична гастроль: в одному шоу будуть поєднані полярні жанри сучасної української музики - на сцені ужгородського амфітеатру виступлять нова зірка вітчизняного хіп-хопу Alyona Alyona, Maruv з її фетиш-денс напрямком, як вона його сама називає та автентичний Хайат, фіналіст цьогорічного "Голосу країни".

Закарпаття – перше в Україні за рівнем використання ресурсного потенціалу у сільському господарстві, – експерт

Під час робочої поїздки по Закарпаттю президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса відвідав підприємства, які займаються садівництвом, молочний виробництвом та зерновими культурами. Виявляється, Закарпаття займає перше місце в Україні за рівнем використання ресурсного потенціалу у сільському господарстві. Такі дані, за словами Алекса Ліссітси, виявили у результаті досліджень Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою IAMO (Німеччина), які вивчали,  наскільки ефективно кожна область використовує свій аграрний потенціал.

Виборча кампанія на Закарпатті: зустрічі з громадянами, спонсорство і фестивалі від кандидатів

У цьому місяці виборча кампанія була значно гарячіша, ніж у червні. Кандидати у народні депутати зустрічалися з громадянами, виступали спонсорами святкових заходів, надавали допомогу, організовували фестивалі, що може бути порушенням.