Бійка між патрульними та чоловіками в Ужгороді: одного затримали, омбудсман ініціює перевірку
В Ужгороді на вулиці Минайській 22 червня між патрульними та чотирма чоловіками виникла бійка: відео сутички оприлюднили у соцмережах. Правоохоронці повідомили, що помітили громадян, які випивають алкоголь у громадському і попросили в них документи для перевірки. За інформацією представника Уповноваженого ВР з прав людини на Закарпатті, правоохоронці могли безпідставно застосувати фізичну силу проти ветерана російсько-української війни, який також є особою з інвалідністю II групи внаслідок війни.