Під Ужгородом 22-річний мотоцикліст врізався в електроопору та загинув
У селі Сторожниця, біля Ужгорода, 22-річний мотоцикліст не впорався з керуванням, врізався в електроопору, а потім в’їхав у паркан будинку. Від отриманих травм він загинув на місці. ДТП сталася вранці 25 червня.