В Ужгороді на Геловін "поховали" сепаратистів. ФОТО
31 жовтня в Ужгороді на центральній площі міста відбулося святкування Геловіну. Дорослі та малі ужгородці спеціально до "вечора жахів" підготували костюми. Старалися добряче: деякі персонажі мали надзвичайно натуральний вигляд і легко могли стати героями найстрашнішого фільму жахів.