Ужгород втратить 1,2 млн гривень через відмову рекламістам
ГО "Асоціація рекламістів м. Ужгорода" оприлюднила заяву, у якій нарікає на дії міської влади щодо рекламного бізнесу. Підприємці стверджують, що через відсутність дозволів на рекламу, Ужгород втратить щонайменше 1 мільйон 200 тисяч гривень, які рекламісти сплачували щороку до бюджету.