450 дітей з усіх районів Закарпаття разом чекали на Миколая
У п’ятницю, 19 грудня, на Народній площі офіційно дали старт святковому сезону – відбулося дійство запалення вогнів обласної ялинки. Уже за традицією на подію завітали понад 450 дітей – з усіх районів області. Для них організували розважальну програму, яка включала урочисте дійство, виставу, веселі конкурси та святковий обід. Кульмінацією дійства стало запалення вогнів на ялинці в фойє облдержадміністрації, котре пройшло в поєднанні святкових та офіційних моментів.