За рік ужгородська влада не прийняла жодного рішення на користь громади, – Чубірко
Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко вважає, що за рік роботи Ужгородської міської ради не було прийнято жодного рішення на користь громади. Про це він сказав сьогодні, 25 грудня, під час спілкування з журналістами.