В Ужгороді розпочалася сесія міської ради
У четвер, 16 квітня, ужгородські депутати зібралися на чергову сесію міської ради. На засідання також прийшли містяни - як противники, так і прихильники забудови Ботанічної набережної.
Міський голова Богдан Андріїв запропонував розпочати із питань, які стосуються розгляду двох петицій - одна проти забудови на Ботанічній набережній, інша - за.