Закарпатським журналістам розкажуть, як писати про децентралізацію
3-4 лютого в Ужгороді відбудеться тренінг «Реформи з децентралізації у медіа» для керівників прес-служб Закарпатської обласної ради, Закарпатської ОДА та представників ЗМІ області, які працюють у сфері місцевого самоврядування, регіонального розвитку.