Президент нагородив орденом «За заслуги» лікаря із Закарпаття Василя Скрипа
До 40-х роковин Чорнобильської трагедії Президент України нагородив закарпатського лікаря, члена правління громадської організації «Союз Чорнобиль України» Василя Скрипа орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Про це у понеділок, 27 квітня, повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Указ про присвоєння державної нагороди оприлюднили на офіційному сайті президента.
Довідково: