У галереї «Ужгород» відкрили виставку робіт художниці Нателли Овсієнко
У арт-галереї «Ужгород» 19 червня відкрили персональну виставку членкині Національної спілки художників України Нателли Овсієнко «Світло моєї душі». Відвідувачам презентували пейзажі та натюрморти, які авторка написала, надихаючись власними подорожами Україною та світом. Ознайомитися з її роботами можуть всі охочі протягом двох тижнів.
Нателла Овсієнко за освітою економіст, багато років працювала у бізнесі та фінансовій сфері. Втім, саме любов до малювання, яка з’явилася ще в дитинстві, зрештою змінила її життя, зазначила вона.