Із полеглим військовим Сергієм Михайленком попрощалися в Ужгороді
У п'ятницю, 26 червня, в Ужгороді відбулося прощання із полеглим захисником, сержантом Сергієм Михайленком. Разом з родиною воїн був змушений покинути домівку на Луганщині. У 2022 році Сергій Михайленко переїхав з сім'єю на Закарпаття, а сам добровільно вступив до лав ЗСУ. Під час виконання бойового завдання 30 березня 2024 року поблизу селища Старомайорське, що на Донеччині, воїн зник безвісти. Понад два роки рідні чекали на його повернення.