Невдовзі мукачівці голосуватиумть за громадські проекти

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив міста Мукачева. Кожен автор мав можливість презентувати свій проект, наголосити на основні моменти та довести необхідність і важливість для мешканців міста результатів його реалізації. Крім того, по кожному проекту було заслухано зауваження та пропозиції керівників відповідальних структурних підрозділів виконавчого комітету, депутатів міської ради та громадськості, інформують у міськраді.

У результаті роботи комісії, з 12 поданих проектів, 11 погоджено та допущено до наступного етапу – загальноміського голосування. Один проект, «Питний фонтанчик у парку ім. Андрія Кузьменка» комісією було не допущено до голосування через те, що управлінням міського господарства розробляється проектно-кошторисна документація по комплексній реконструкції парку.Та ідея проекту щодо встановлення питного фонтанчика в парку є дуже цікавою. У багатьох містах країн Європи це загальноприйнята практика і тому, мною було дано доручення управлінню міського господарства врахувати пропозиції автора при розробці проектно-кошторисної документації реконструкції парку ім. Андрія Кузьменка і передбачити можливість встановлення такого фонтанчика в Мукачеві.

Зпершого листопада стартує загальноміське голосування за результати рейтингу якого і буде сформовано переліки проектів, які буде включено відповідальними структурними підрозділами для виконання у 2018 році.

Голосування буде проходити з 1 по 15 листопада як в електронному так в паперовому вигляді. Кожен мукачівець може підтримати один великий та один малий проект. Для голосування в електронному вигляді необхідно буде на сервісі http://initiativ.e-dem.in.ua/ пройти ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або БанкID і обрати ті проекти, які бажаєте підтримати. Для голосування в паперовій формі необхідно буде з паспортом звернутися до спеціалістів ЦНАП, та назвати (вписати) номери одного великого і одного мало проектів у бланк для голосування.

Закликаємо всіх мукачівців активно долучатися до процесу голосування та обирати проекти які мають бути реалізовані уже у 2018 році.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...