Негода на Закарпатті: 35 сіл без електрики, підтоплені підвали і повалені дерева

Як повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області, внаслідок погіршення погодних умов (сильний дощ, гроза та шквалисте посилення вітру) в області було частково пошкоджено покрівлі 2 будівель різного призначення, підтоплені 11 підвалів житлових будинків та дворогосподарств. Також зафіксовано падіння дерев у 5 населених пунктах та порушено електропостачання в 35 населених пунктах області.

У Іршавському районі внаслідок падіння дерева пошкоджено покрівлю котельні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бронька.У м. Хуст на вул. Пачовського дерево пошкодило покрівлю надвірної споруди.

Підрозділами ДСНС області здійснювалися роботи по ліквідації наслідків падіння дерев на території Рахівського, Іршавського, Міжгірського, Свалявського районів та м. Чоп.

У мм. Рахів та Свалява рятувальники проводили відкачку води із 11 підтоплених дворогосподарств та підвалів житлових будинків. Загалом проведено відкачку близько 1000 м3води.

У с. Калини Тячівського району через перезволоження відбувся зсув грунту на автодорогу місцевого значення (довжина зсуву близько 20 м).

Всього для проведення аварійно-рятувальних робіт від Управління ДСНС України  у Закарпатській області було залучено 8 одиниць техніки та 35 чол. особового складу.

Також, через сильний вітер було порушено електропостачання в 35 населених пунктах області. На даний час відновлювальні роботи тривають. На місцях працює 20 одиниць техніки та 47 працівників ПрАТ «Закарпаття обленерго». Вже відновлено електропостачання 16 населених пунктів області

Станом на 12:00 30 жовтня, аварійно-відновлювальні роботи тривають. Бещ електропостачання залишаються 10 населених пунктів повністю (В.Березнянський район – 8; Міжгірський район – 2) та  9 частково (В.Березнянський район -1; Берегівський район – 5; Міжгірський район – 1; Тячівський район – 2).

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання