Навіть витрачений на веб-камери мільярд гривень не дасть змогу контролювати підрахунок голосів

На виборах до Верховної Ради українці не зможуть контролювати підрахунок голосів в режимі он-лайн, незважаючи на те, що виборчі дільниці будуть з веб-камерами.


Закон про забезпечення прозорості виборів вводить різні формати роботи "системи відеоспостереження": під час голосування йде трансляція, з його закінченням і до підписання протоколу підрахунку голосів - тільки запис.
"Чому народ не має права дивитися он-лайн, як його рахують, адже загальновідомо, що це в нашому випадку найчастіше саме найважливіше?", - наголошується в статті від Дзеркала тижня.
У той же час, коли і як виборець може отримати потрібний йому запис в ДВК - теж невідомо, закон ні процедуру, ні власне, в яких випадках і хто має право отримати копію запису з якогось засідання комісії, не встановлює.
Згідно новому закону, відеоспостереження в режимі реального часу буде транслюватися на спеціально створеному сайті.
Ким він буде створюватися, і хто буде адмініструвати його роботу поки невідомо. Техзавдання повинен виписати Кабмін.
У законі також відсутня чітко сформульована норма про те, що, крім картинки, ми також зможемо чути процес голосування, і, відповідно, чи буде вестися аудіозапис.

Українська правда

Loading...
Зображення користувача ПерецГість.

Так руководить (попробовал не получилось переделал и все равно не получилось), может любой больной психиатрической больницы. Более того, это может и хряк Фунтик. Ну и как видим, это методы сильно постаревшего Буратино азарова.

Зображення користувача Гість.

Сучасні підрахуї підрахують все як треба.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання