Новини

Навчання в епоху змін - це дуже корисно 

Навчатися ніколи не пізно... Цю тезу підтвердив патріотичний, ерудований і мислячий по-сучасному берегівчанин Олег Левицький, який знає як життя загалом, так і економіку, і бізнес, і політичну кухню місцевого та всеукраїнського масшатабів тощо. Буквально днями повідомив, що знову побував у Києві, де закінчилося його навчання в Національному університеті Сінгапуру (National University of Singapore) за темою "Державне управління та лідерство в епоху змін".

Організаторами стали Київська школа державного управління імені С. Нижного, де на честь вручення дипломів було організовано кількаденний форум з виступами та спілкування з відомими суспільними діячами, політиками, тобто особами вищого рангу зі сфери державного управління, бізнесу тощо. Серед сотні слухачів – люди з усіх куточків країни і різних сфер: представники державних органів різних гілок влади, підприємці, громадські активісти тощо.

Спікерами цього вседержавного заходу (у ньому взяли участь п‘ятеро закарпатців, зокрема, вже названий берегівчанин Олег Левицький, виноградівці Іванна й Степан Жупани, тячівський освітянин Василь Попович, жителька Вишкова Тетяна Етвеш) виявилися заступники міністра внутрішніх і закордонних справ Антон Геращенко, Євгеній Єнін, відомі журналісти та телеведучі Савік Шустер і Дмитро Гордон, керівник Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, народний депутат України, голова комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, колишній заступник держсекретаря Польщі Пьотр Кульпа, відомий бізнесмен (29 місце в українському "Форбсі") Василь Хмельницький, аналітик і бізнесмен міжнародного рівня Анатолій Амелін, генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський, віце-прем‘єр міністр Міністерства цифрової трансформації (розробник і впровадник мобільного додатку "Дія") Михайло Федоров, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, міністр сільського господарства України Роман Лещенко, директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко й інші.

 

Фото

Якщо навіть побіжно глянути на список перерахованих осіб, то можна зробити висновок, що всі вони є людьми не просто мудрими, з практичним досвідом, вміють розказати про свої й очолювані ними напрямки, але вболівають за долю країни. За словами Олега Левицького, цей форум засвідчив, що Україна має перспективу бути успішною та процвітаючою державою, адже в неї неймовірно великий соціально-економічний і кадровий потенціал. Треба лише побороти хабарництво, корупцію, дати "зелену дорогу" професіоналам і бути патріотом. З цим погоджується кожен, хто був слухачем університетських курсів КШДУ і отримав диплом.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.