Наталія Ворона у складі журі обирала нову «Місіс Європа-2013»

Наталія Ворона у складі журі обирала нову «Місіс Європа-2013»

Продюсер і президент ГО «Красуні Закарпаття» Наталія Ворона увійшла до складу журі конкурсу «Місіс Європа-2013», що тривав цього року в Одесі – завдяки минулорічній перемозі у європейському конкурсі заміжніх красунь Олени Мозолевої. Вона ж і стала головним організатором цьогорічного європейського свята краси.

Серед учасниць були представниці майже 20 країн. А у грандіозній шоу-програмі, яку підготували одесити, виступали одразу двоє підопічних Наталії Ворони – естрадний співак Андрій Іщенко та володарка оперного голосу Маріанна Гаврилко.

Із Zaholovok.com.ua Наталія Ворона поділилася враженнями від роботи у суддівському колективі: «Конкурс прошел на очень высоком уровне, организатор – большая молодец, ей выпала непростая задача. Я ее понимаю, ведь тоже проводила конкурсы не только регионального масштаба, и осознаю, насколько это сложно. Тем более сейчас, когда у нас наблюдается и ощущается финансовый кризис.

Мне было немножко трудновато, ведь я не знала хорошо участниц. За 4 дня до финала они посетили детский дом, помогали и в других социальных проектах. В это время члены жюри за ними наблюдали, но я приехала только на финальную часть. Пришлось вникать в процесс экстренно. Приятно отметить, что все участницы – ухоженные, физически совершенны, даже не смотря на то, что некоторые из них имели и 2, и 3 детей. А одна участница родила ребенка буквально за 3 месяца перед конкурсом».

Наталія також зізналася, що приємністю стало і те, як її оголошували (до слова, першою серед інших членів журі). Окрім звичних «титулів» і досягнень – модель, актриса, політолог, громадський діяч, президент ГО «Красуні Закарпаття» -- організатори згадали і перший її титул – «Міс Ужгород».

Вперше зі сцени прозвучала і назва «Продюсерський центр Наталії Ворони».

Андрій Іщенко, своєю чергою, поділився: «Коли озвучили «Продюсерський центр наталії Ворони», то у мене навіть пальці стиснулися від хвилювання (усміхається, - авт.). Це тому, що Наталія Ворона у житті дуже добра, тендітна і лагідна, а як продюсер – дуже строга. А якщо серйозно, то Наталі – найкраща у світі жінка!».

Під час виступу Андрія на фоні поза ним демонстрували кліп «Ніцца», у котрому знімалися сам співак разом із Наталією Вороною.

А перемогу на конкурсі здобула володарка титулу «Місіс Росія» Марія Єрошенко.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання