Новини

Наступного тижня відбудеться масштабне прибирання «Чистий Ужгород»

25 квітня в акції «Чистий Ужгород» візьмуть участь десятки ужгородців, щоб спільними зусиллями зробити місто привабливим і комфортним для життя.

У суботу,  25 квітня, Закарпаття долучиться до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом».  Традиційно цього дня волонтери з різних куточків держави виходять на вулиці, аби зробити свої міста і села чистішими.  «Всіх об’єднала ідея жити у чистому місті. Це ініціатива, яка виходить знизу. Якщо влада та комунальні служби не справляються з тими обов’язками, треба допомогти їм, - кажеОлександр Гаврош. – Готуємося вже два місяці, акція 25 квітня є центральною подією».

Валентин Волошин додав, що активісти хочуть зробити рух на постійній основі. « Не тільки влада не виконує свою роботу, але й громадяни ставляться до довкілля безвідповідально. Є громадські простори,  які залишаються взагалі без уваги, тому хочемо створити додаткову силу, - каже Валентин Волошин. – Рух «Зробимо Україну чистою»- це частина світового руху – весняного прибирання в різних частинах світу. Ми робимо найбільший фокус на Ужгороді».

Володимир Білонка приєднався до руху через те, що не витримав ставлення ужгородців до прибирання територій, на яких вони живуть. «Я живу в одному з густонаселених районів міста, ситуація там не найкраща, - каже Володимир Білонка. – Наша мета не стільки прибрати за комунальними службами, як донести до людей, комунальних служб, що треба за собою прибирати і не смітити. Ми закликаємо усіх вийти і долучитися до акції».

Активісти визначили 12 локацій,  як вважаються найбільш забрудненими і шукають ужгородців, які б приєдналися 25 квітня до «прибиральників».  Зокрема це такі райони: кладовище Кальварія, цвинтар в районі «Білочки», берег річки Уж біля дитячої залізниці, Новий район, вул.Легоцького, вул..Заньковецької, сквер біля СБУ, Совине гніздо, сквер на площі Петефі, зупинка біля «Баму», гуртожитки №2,3, берег річки Уж від транспортного до підвісного моста, район озера біля ЗОШ №12,15. Про це розповіла Надія Штефанович.

Активісти закликають ужгородців вийти та підтримати рух «Чистий Ужгород». Рукавичками та сміттєвими мішками учасників акції забезпечать.

На прес-конференції обрали і логотип громадського руху «Чистий Ужгород», який об’єднав ужгородців зовсім різних професій і вподобань.

Місця прибирання диіться тут.

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.