Нардеп Сергій Мошак виборов два кубки на Парламентських іграх в Москві

Нардеп Сергій Мошак виборов два кубки на Парламентських іграх в Москві

У неділю, 7 жовтня, в російській столиці завершилися міжнародні спортивні змагання серед парламентарів. Загалом, участь у третіх Парламентських іграх цьогоріч взяли представники одинадцяти країн, серед яких були народні обранці з Білорусі, Сербії, Хорватії, Латвії, України та ін. Вітчизняна делегація показала пристойний результат -  наші парламентарі принесли четверте місце Україні у командному заліку.

Закарпатець Сергій Мошак гідно виступив у двох дисциплінах – міні-футболі та великому тенісі. До слова, у парних змаганнях по тенісу нардеп виступив разом з іншим народним обранцем Андрієм Кожемякіним і отримали переконливу перемогу. У півфіналі переграла команду Казазхстану, а у фіналі перемогли збірну Росії.

"Вражень від поїздки дуже багато і вони, значною мірою, позитивні. Приємно вразив рівень організації та гостинність приймаючої сторони. Окрім спорту, ми мали час і на неофіційне спілкування з колегами, а також взяли участь в урочистому прийомі в Держдумі Росії та Кремлі. За час перебування на цьому міжнародному заході, я мав багато цікавих розмов, зокрема з польськими та латвійськими колегами. Мене вразило знайомство з нардепом з Латвії, який є єдиним бізнесменом в їхньому парламенті, тож ми обговорювали системи оподаткування в наших країнах", - розповів Сергій Мошак.

Він також зауважив, що під час міжнародних Парламентських ігор відбулася презентація Сочінської Олімпіади 2014 та Чемпіонату Світу з футболу 2018 року.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання