Нардеп Лунченко хоче відзначати 140-річчя Волошина всією Україною

Нардеп Лунченко хоче відзначати 140-річчя Волошина всією Україною

Народний депутат України Валерій Лунченко («Фронт змін») вніс на розгляд Верховної Ради проект постанови, яким пропонує відзначити 140-річчя Августина Волошина на державному рівні.

Відповідний документ нардеп зареєстрував 22 жовтня.

Як зазначається у пояснювальній записці, метою проекту Постанови є забезпечення належних організаційно-правових умов для відзначення 140-річчя Августина Волошина на державному рівні.

Лунченко рекомендує Кабінету Міністрів України створити організаційний комітет, розробити і затвердити план заходів з підготовки, проведення та фінансування відзначення 140-річчя з дня народження Августина  Волошина, рекомендувати місцевим органам виконавчої влади і місцевого самоврядування розробити і затвердити план заходів для відзначення 140-річчя з дня народження Августина Волошина на місцевому рівні; Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю, політичній й громадській діяльності Августина Волошина, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 140-річчя з дня його народження.

Щодо фінансів, які доведеться витратити на чергове святкування, то у пояснювальній записці зазначається, що«реалізація Постанови Верховної Ради України потребує виділення коштів в обсязі, який буде запропоновано оргкомітетом і передбачено у державному та місцевих бюджетах».

Нагадаємо, 140 років з дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина виповниться 17 березня 2014 року.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання