Найкращих футболістів і тренерів нагородили в Ужгороді

Переможців та призерів чемпіонату Ужгорода з футболу за підсумками 2017 року відзначили сьогодні, 28 грудня, в Ужгородській міській раді.

«Радий вітати вас сьогодні у сесійній залі Ужгородської міської ради із такою подією – нагородженням найкращих футболістів міста. Футбол – мабуть найпопулярніший вид спорту у світі. Зараз тут зібралися відомі спортсмени – і початківці, і ті, хто вже закінчив спортивну кар’єру. Кожен із вас значну частину своїх зусиль, свого вміння, часу вкладає у розвиток футболу у нашому місті і за це вам велике спасибі», – звернувся до спортсменів міський голова Богдан Андріїв. Також він привітав із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажав, щоб у сім’ях були мир, злагода, добробут.

Подяки вручили тренеру «ФК Вітязь» В’ячеславу Пінковському, президенту ФК «Вітязь» Йожефу Боднару, тренеру ФК «Вопак» Олександру Пеці, президенту ФК «Вопак» Роману Сараю, тренеру «ЕКО» Роберту Товту, спортивному директору ФК «ЕКО» Анатолію Фрігану, віце-президенту ФК «ЕКО», виконавчому директору Федерації футболу м. Ужгорода Михайлу Митровському. З нагоди 65-річчя та за вагомий внесок у розвиток федерації футболу м. Ужгорода нагородили Степана Селменського.

Нагороду «Кращий гравець команди ФК «ЕКО» та сезону отримав Василь Дудура. Кубок за перемогу у чемпіонаті Ужгорода з футболу 2017 міський голова Богдан Андріїв вручив капітану команди ФК «ЕКО». Отож, у 2017 рокі кращими стали команди ФК «ЕКО» (I місце), ФК «Вопак» (II місце), ФК «Вітязь» (III місце).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...