Найгарнішою закарпаткою стала Беатріса Міндак

Найгарнішою закарпаткою стала Беатріса Міндак

Закарпаття визначило найгарнішу дівчину. Переможницею «Міс Закарпаття 2013» стала уродженка міста Берегова – Беатріса Міндак.

Саме вона і буде представляти наш край на національному конкурсі краси «Міс Україна 2014». Це вже другий титул Беатріси. Нещодавно вона здобула перемогу в конкурсі «Міс ВІЖИЄ», внаслідок  чого і представляла Берегово на обласному конкурсі. В подарунок Беатріса дістала спеціальний приз від людини, яка ініціює та підтримує більшість заходів, які влаштовує молодь в обласному центрі, депутата обласної ради Володимира Чубірко -  «Саме вона, як переможниця обласного конкурсу буде залучена до соціальних ініціатив. Ми намагатимемось змінити на краще наш рідний край. Адже талановитої молоді багато і за нею наше майбутнє».

Результати конкурсу «Міс Закарпаття 2013»

Міс Фото - №8 Тетяна Шавкова (м. Мукачево)

Міс faberlic - №3 Ангеліна Таркович (м. Свалява)

Міс Глядацькі симпатії - №9 Беатріса Міндак (м. Берегово)

Міс Талант - №2 Діана Мадай (м. Хуст)

ІІ віце-міс Закарпаття 2013 - №4 Едіта Шікут (м. Воловець)

І віце-міс Закарпаття 2013 - №7 Валерія Малош (м. Ужгород)

Міс Закарпаття 2013 - №9 Беатріса Міндак (м. Берегово)  

 

 Довідка:

Організатори: модельне агентство "One Models". Генеральний партнер - глянцевий журнал "ONЕ", генеральний інформаційний партнер - радіо "Люкс ФМ", інформаційні партнери - газети "Європа-центр", "Ужгород", "РІО", "Неділя", журнали "Пятниця" та "В курсі", телеканали "ТИСА 1" та ТРК "ДАНІО", піар-агенція "Mosaic PR".

Ексклюзивний фітнес партнер - фітнес клуб "Vibro Gym". Партнери - кафе-клуб "Егоїсто", кав’ярня "Какао", кав’ярня "XL", компанія "WORLD", косметична компанія "Фаберлік", магазин комп’ютерної техніки "Ентер", Львівська майстерня шоколаду, магазин спортивного одягу "ПУМА", оздоровчий комплекс "Карпати", рекламна агенція «Shark» 

Захід відбувається за підтримки депутата обласної ради Володимира Чубірка.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання