Найдовший закарпатський блог

Закарпаття. Про головне
Умови участі

24 серпня, в День Незалежності України в Ужгороді відбулося Свято вишиванки. Вже четвертий рік поспіль це свято є одним із небагатьох культурно-масових заходів, які проводяться для ужгородців та гостей міста.

З настанням темної пори доби Ужгород стає трохи іншим містом. Саме в ці години, головний поштамт, що знаходиться на площі Поштовій, перевтілюється на ПШАТ :)

Невицький замок — місце, яке не оминає майже жоден з туристів, які відвідують Закарпаття. Замок знаходиться в 12 кілометрах від обласного центру і, безперечно, являється унікальною спорудою з надзвичайно цікавою історією. 

Вечірній похід на базар відкрив очі.

В Ужгороді у тестовому режимі запрацював мультимедійний ліхтар-вказівник, встановлений на набережній Незалежності.

Традиційне і надзвичайно популярне українське свято, яке християни східного обряду відзначають в ніч з 6 на 7 липня зібрало гостей з України, Росії, Чехії, які вирішили пов’язати якісний відпочинок із святкуванням цього яскравого та видовищного свята, яке має багато традицій — спускання на воду вінків, стрибки через багаття та інші.

Зображення користувача Вікторія Сабо-Жуйко.

«Сплетница» чи діагноз?

  Вікторія Сабо-Жуйко

Після баркемпу про блоги, а точніше виступуАндрія Маштаков про новітні медіа і те, що буде з ними років за 5-10-15 вирішила трохи повивчати соціальну мережу «Вконтакте» і подивитися, чим же цікавиться переважна більшість ужгородських підлітків, які скоро стануть основними читачами новітніх ЗМІ.


Зображення користувача Вікторія Сабо-Жуйко.

Герой мого учорашнього дня

  Вікторія Сабо-Жуйко

Учорашній день для мене був сповнений новими враженнями, знайомствами та неймовірно приємним спілкуванням. Однак є людина, яка таки стала для мене героєм…

Хоч принципово ходжу пішки, аби не спізнитися на баркемп,  учора довелося таки скористатися громадським транспортом.

Зображення користувача Наталія Волошина.

Вперто змінювати

  Наталія Волошина

Незважаючи на те, що зміни на краще у нашій країні здаються чимдалі примарнішими, кожному з нас треба тупо і вперто змінювати на краще найближчий простір.

Зображення користувача Оксана Штефаньо.

КлуніЖониДжорджаклуні

  Оксана Штефаньо

У соціальній мережі Фейсбук є сторінка КлуніДжорджаклуні, яка практикуються на фіґлях. Вони вже мали портрет «Хто він-справжній закарпатський чоловік», «Хто вона-справжня закарпатська жона». Та все ж вони надихнули на створення свого фіґлярського портрету закарпатської жони Клуні (при читанні після слова «жона» додавайте слово «Клуні», бо так буде більш ефектно :).

Зображення користувача Ярослав Гулан.

Душ літнього дощу...

  Ярослав Гулан

Видертися на гору, побачити небо внизу. Зайти у хмару і прийняти душ літнього дощу. Це - по наш бік Карпат. Це - гори. Гори - це Закарпаття.

Зображення користувача Валентин Кузан.

Унікальний день

  Валентин Кузан

30 червня 2013 року. в Ужгороді одночасно відбуваються кульмінаційна частина Параду наречених і концерт фрі-джазу в галереї Ілька. Контрасти: максимальна для Ужгорода масовість і показова камерність. Аналогії: події, які відбуваються завдяки ентузіазму і покликані зробити Ужгород цікавішим, насиченішим, привабливішим. Події, зважитися на які треба було, знаючи, що йдеш проти певних стереотипів. Події викличні. 

В суботу, 29 червня в Ужгороді пройшли змагання з MTB, які відбулись на трасі, яка знаходиться в Ужгороді в районі Шахти.

24 червня в Ужгороді відбулось освячення Свято-Троїцького храму, який розташований на території Боздоського парку.

Зображення користувача Юрій Ломакін.

Яскравий Ужгород

  Юрій Ломакін

Вже декілька днів поспіль прогулюючись ввечері по набці або в Боздоському парку можна побачити сотні світляків...

Зображення користувача Юрій Ломакін.

Ужгород — місце як сад?

  Юрій Ломакін

Ужгород, Ужгород — місце як сад. Ужгород — серце зелених і мудрих Карпат. Саме такі слова лунають у пісні колективу «Кольори Закарпаття».

Зображення користувача Федір Шандор.

Шлях хорватів

  Федір Шандор

Перший пішов - один з найбільших проектів за всю історію туризму Закарпаття - стартував. Просто дякую - друзям і сильному плечу Сергія Мошака. 

Зображення користувача Юрій Ломакін.

Прогулянка набережними Ужгорода

  Юрій Ломакін

Екскурсія вздовж річки Уж, а саме шістьма існуючими набережними, відбулась в обласному центрі Закарпаття 16 червня.

Проведення відкритих екскурсій містом стало хорошою традицією. За кількагодинну прогулянку більшість можуть побачити Ужгород геть іншим, і сфокусувати свою увагу на тому, чого раніше не помічали.

Зображення користувача Юрій Ломакін.

Патріот

  Юрій Ломакін

Ось таке цікаве авто, ЗаЗиК бачив сьогодні на вулиці Капушанській :)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання