Начальник Перечинського банку вкрав 159 тисяч гривень від вкладника

До 8 років тюрми загрожує закарпатцю за привласнення чужого майна шляхом зловживання ним своїм службовим становищем вчинене у великих розмірах.

Перечинський відділ Ужгородської місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього працівника банку, який зловживаючи службовим становищем підробив документи та привласнив кошти вкладника, чим завдав матеріальних збитків на суму 159 тис. грн.

Встановлено, що чоловік, будучи начальником Перечинського відділення Закарпатської обласної дирекції одного із відомих банків, тобто службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими функціями, склав офіційний документ, а саме договір на вклад, отримав у вкладника кошти в розмірі 159 000 гривень, однак вказану суму на депозитний рахунок не вніс, а кошти використав на власні потреби.

Довідка:

Згідно санкції ч.4 ст.191 КК України, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання