На Заньковецькій виник конфлікт між муніципалами, поліцією та місцевими мешканцями. ФОТО

На Заньковецькій виник конфлікт між муніципалами, поліцією та місцевими мешканцями. ФОТО

Шість забетонованих труб – самовільно встановлених обмежувачів руху на внутрішньоквартальній території вулиці Грушевського, 37, – демонтували сьогодні працівники відділу муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міської ради спільно з комунальними службами.

Демонтаж проводився відповідно до рішення виконкому міської ради на підставі звернень громадян та акту спільної перевірки працівників відділу муніципальної інспекції з благоустрою, департаменту міського господарства й управління архітектури та містобудування.

Однак два бетонні блоки, які перекривають проїзд на вулиці Заньковецької, 19 і згідно з рішенням виконавчого комітету теж повинні бути демонтовані, забрати не вдалося через перешкоджання мешканців будинку, розташованого у цьому дворі. Ні пред’явлені документи про демонтаж, ні конструктивні аргументи працівників муніципальної інспекції та викликаних на місце події поліцейських і дільничного інспектора, не допомогли переконати категорично налаштованих мешканців.Нагадуємо, обмеження проїзду будь-якими самовільно встановленими засобами є незаконним, адже ніщо не повинно перешкоджати проїзду автомобілів спеціальних служб, таких як пожежна, швидка тощо. Тому робота з демонтажу незаконно встановлених обмежувачів руху продовжиться.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...