На Закарпатті зниклого чеха шукає його мати і консул

На Закарпатті зниклого чеха шукає його мати і консул

На Воловеччину приїхала мати зниклого чеського туриста. Для ознайомлення із ходом рятувально-пошукових робіт  на Закарпаття прибув і консул Чеської Республіки.

Вчора, 17 січня, в Закарпатську область приїхала мати туриста, якого вже майже тиждень рятувальники шукають у горах на Воловеччині.

Про це Zaholovok.com.ua повідомила керівник прес-служби ТУ МНС у Закарпатській області, ст. лейтенант служби ЦЗ Наталія Батир.

Жінка сьогодні у складі однієї з рятувальних груп вирушила на пошуки сина.

До того ж, для ознайомлення з веденням рятувально-пошукових робіт на Закарпаття прибув Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Павліта.

За словами Наталії Батир, Генконсул дуже задоволений організацією роботи закарпатських МНСників та вражений небайдужістю рятувальників і місцевих жителів.

«Давід Павліта ознайомився з роботою рятувальників і настільки вражений їхніми щирими зусиллями знайти чеського туриста, що збирається написати вдячного листа Президенту України, Прем’єр-міністру та керівництву МНС з проханням відзначити роботу закарпатських рятувальників, які й досі проводять пошуки на чолі з начальником ТУ МНС у Закарпастькій області Мирославом Щербеєм та начальником гірської пошуково-рятувальної частини Віктором Опалеником. Зараз закарпатські рятувальники дійсно роблять все можливе. Сподіваємося на чудо», – каже Наталія Батир.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, на Закарпатті продовжуються пошуки туриста, який 10 січня пішов у напрямку гори Темнатик, що на Воловеччині, та досі не повернувся.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання