На Закарпатті жінки з різних регіонів співпрацюватимуть у сфері мистецтва та комунікацій

У вівторок, 19 березня, о 13.00 в Ужгородському відбудеться презентація проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області.

Вже втретє Закарпаття приєднується до областей, де діятиме програма з побудови діалогу серед ВПО та місцевих жителів, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у різних сферах, з акцентом на творчості та блогерству. Йтиметься також про нагальні питання, які постають перед переселенцями на 6-ий рік їхнього перебування на Закарпатті.

Із журналістами зустрінуться:

- Юлія Панченко, координатор проектів ГО «Фундація прав людини»;

- Анжела Бабкіна, Радниця з питань ВПО в Закарпатський області;

- Олена Кондратенко, ГО «Творці країни мрій».

  Закарпаття –одна з 8-ми областей, в якій  Фундація прав людини розпочинає третю фазу проекту «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). У 2015 році почалася масштабна робота над впровадженням Національної програми з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених жінок. Так з’явився проект «Голос жінки має силу» (WomenVoicesCount). Його мета – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання