Новини

На Закарпатті збирають кошти на інтерактивний стіл для дітей із інвалідністю

Закарпатські патрульні просять усіх небайдужих долучитися до збору коштів на придбання інтерактивного стола для інклюзивного центру на Перечинщині. Такий гаджет допомагає діткам з особливостями розвитку вивчати кольори, фігури, утримує їхню увагу, сприяє навчанню. На купівлю інтерактивного стола потрібно 70 тисяч гривень, наразі волонтери зібрали тільки близько 17 тисяч. 


Як повідомив Zaholovok.com.ua речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський, поліцейські допомогають мамі 11-річного Максима із Перечинщини зібрати кошти на інтерактивний стіл та закликають усіх небайдужих долучитися. 

«Нещодавно у нас з'явився новий друг проекту "неСам" - 11-річний Максим із Перечинщини, ми допомогли йому на якийсь час відчути себе машиністом потягу. Пізніше його мама звернулася до нас і попросила долучитися до ініціативи зі збору коштів для придбання інтерактивного столу для діток з інклюзивного центру», – розповів Ернест Завадський. 

Як зазначає ініціаторка збору Валентина Пасічник-Чубар, для придбання гаджету необхідно близько 70 тисяч гривень: «Маємо мрію – придбати для діток із Перечинщини інтерактивний стіл, який хотіли би презентувати інклюзивному центру. Такий гаджет допомагає розвивати моторику, вивчати кольори, фігури і загалом дуже помічний для діток, яких важко втримати на місці. Коштує він близько 70 тисяч гривень, нашій громаді не під силу придбати такий стіл», – каже Валентина Пасічник-Чубар

За її словами, наразі вдалося зібрати менше ніж 17 тисяч гривень. 

РЕКВІЗИТИ ПРИВАТБАНК
5168 7451 0987 2108
Валентина Пасічник-Чубар

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.