На Закарпатті завершується проект з безперервного навчання лісівників

У четвер, 11 вересня, о 14.00, у Мукачеві (велика зала міськради), відбудеться прес-конференція за підсумками транскордонного проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» (HUSKROUA/1001/028).

Головною метою його було створення умов для покращення професійної освіти лісівників, зокрема щодо питань сталого багатофункціонального наближеного до природи ведення лісового господарства та посилення співпраці лісівників прикордонних територій.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Леся Лойко, голова ГО «ФОРЗА», керівник проекту.

- Мілан Сарваш, директор інституту Національного Лісового Центру, менеджер словацького партнера проекту.

- Сергій Ірклієнко, директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс», член Наглядової ради проекту.

Проект впроваджувався протягом 2,5 років у прикордонний областях України та Словаччини. Серед результатів проекту: розроблених програми тренінгів з наближеного до природи та багатофункціонального ведення лісового господарства, внесених змін до програми підвищення кваліфікації лісівників-практиків, створених навчальних пробних площ, проведених навчальних курсів та семінарів з обміну знаннями та досвідом, підготовлених тренерів з питань наближеного до природи та багатофункціонального ведення лісового господарства, створеногонавчального веб-порталу, розробленого посібника з наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального ведення лісового господарства в Україні та Словаччині.

Прохання акредитуватися за тел./мейлом прес-клубу до 14.00. Кількість місць у транспорті обмежена.

Засідання відбудеться у великій залі Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, вул. Пушкіна, 2

Початок о 14.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання