Новини

На Закарпатті завершили ремонт мосту на КПП «Тиса»

За неповні 2 місяці Служба автомобільних доріг в Закарпатській області повністю відновила покриття смуги для руху великовагового транспорту на мості через річку Тиса, що на українсько-угорському кордоні. Міст, який сполучає КПП «Тиса» із угорським КПП «Захонь» є частиною автошляху міжнародного значення М-06.

На покритті мосту давно утворились численні деформації через постійний рух автомобілів. Щонайменше півтисячі вантажівок цілодобово проїжджають по ньому. В результаті асфальтобетон відшаровувався від металевої основи, з’являлись тріщини. Ремонт мосту став реальним, завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

Ремонтуючи міст, фахівці Служби автомобільних доріг в Закарпатській області,застосували нову технологію Bridgemaster для залізобетонного мостового настилу. Усі роботи проводили під науковим супроводом. Унікальність цієї системи у тому, що вона виконує не тільки захисну функцію. Таке покриття стійке до деформацій, покриття не відшаровується від металевої плити.

Загальна вартість робіт близько 10 мільйонів гривень, - повідомляють в пресслужбі Служби автомобільних доріг в Закарпатській області

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.