Новини

На Закарпатті затримали “ухилянтів” з похоронними вінками 

Чоловіки вдавали, що їдуть на похорон до бабусі, але не могли вказати, ні її адресу, ні ім‘я

На Закарпатті прикордонники відділення «Хижа» Мукачівського загону виявили двох харків’ян, які мали намір незаконно потрапити в Румунію. У цьому їм мав допомогти закарпатець, який вдав з себе таксиста. Для того,  щоб без перешкод забезпечити собі можливість добратися до зазначеного місця, мандрівники вдали, що їдуть на похорон до бабусі. Про це в середу, 28 лютого, поінформували у пресслужбі Західного регіонального управління держприкордонслужби. 


Як повідомляється, авто, яким їхали чоловіки, наряд зупинив на контрольному посту. Водій, житель Закарпаття, повідомив, що він таксист та здійснює замовлення з доставлення пасажирів на похорон бабусі у село Чорнотисово. На підтвердження своїх слів, продемонстрував поминальні вінки.

Самі ж пасажири підтвердили, що їдуть на похорон бабусі, щоправда, назвати ім'я та адресу, де вона проживала не змогли.

“У ході вивчення обставин правопорушення, прикордонники з’ясували, що харків’яни заплатили «таксисту» та його спільникам по 2 тисячі доларів США за переправлення через кордон, - коментують у Держприкордонслужбі. - З прибуттям на Закарпаття їх зустріли, забрали кошти, надали поминальні вінки та наказали при зустрічі з прикордонниками розповідати «легенду» про похорон бабусі”. 

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.