Учора ввечері під час несення служби у пункті пропуску «Павлово» прикордонний наряд помітив з перекидного містка, що околицею села Батфа Ужгородського району в бік держрубежу рухаються троє невідомих. Військовослужбовець проінформував про виявлене колег і на пошуки ймовірних правопорушників вислали групу реагування.
Про це інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.
Іноземців затримали за півтора кілометри від кордону. Вони виявилися громадянами Непалу та мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні.
Затриманих, у діях яких вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», доставили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Їхню подальшу долю вирішуватиме суд.