Новини

На Закарпатті затримали 5 нелегалів із Марокко, Непалу та Єгипту

П’ятеро нелегальних мігрантів, які намагалися пробратися через кордон з Угорщиною та в подальшому потрапити до країн Євросоюзу, затримали сьогодні прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону.


Отримавши оперативну інформацію, прикордонники затримали одного з «мандрівників» поблизу населеного пункту Дийда Берегівського району, близько 1-ї години ночі. Затриманий не мав при собі жодних документів та повідомив, що є громадянином Марокко.

Ще двох осіб без документів охоронці кордону затримали сьогодні вранці. Під час патрулювання прикордонний наряд помітив двох подорожувальників,  які, подолавши загороджувальний паркан, спробували незаконно перетнути українсько-угорський кордон. На відстані 150 метрів до держрубежу прикордонники зупинили іноземців, які повідомили, що є громадянами Непалу.

Невдовзі група реагування, яка негайно прибула для здійснення оперативно - розшукових заходів, на околиці селища Астей Берегівського району, затримала ще двох чоловіків без документів. Затриманими виявились громадяни Єгипту - віком від 24 до 44 років, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.