На Закарпатті запрацювали консалтингові центри для підприємців

На Закарпатті, в приміщеннях міських та районних центрів зайнятості, розпочали роботу Консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців-початківців, які є частиною нововведень на етапі модернізації служби зайнятості.


На сьогодні в області діють 5 Консалтингових центрів на базі Рахівського районного, Мукачівського, Ужгородського міських, Хустського та Берегівського міськрайонних центрів зайнятості. Консалтингові центри оснащені комп’ютерною технікою з підключенням до мережі Інтернет, засобами друку, сканування та копіювання документів. Все зроблено для того, щоб відвідувачі могли вільно користуватися технікою, на місці попрацювати над своїм бізнес-планом, проконсультуватись з фахівцями. Особливу увагу тут приділяють підприємцям з числа тих, які не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці, внутрішньо переміщеним особам та демобілізованим учасникам АТО.

У Консалтингових центрах висококваліфіковані фахівці державних установ та спеціалізованих організацій надаватимуть супровід підприємців у сфері комерційної, юридичної та бухгалтерської діяльності, допомагатимуть в досягненні заявлених цілей, сприятимуть вирішенню кадрових та організаційних питань, надаватимуть консультації щодо ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності, податкового законодавства, відкриття рахунків у банківських установах тощо.

Консалтингові центри працюють щодня, крім вихідних, з 9:00 до 16:00, за адресами:
м. Ужгород, вул. Новака, 45 Ужгородський міський центр зайнятості;
м. Мукачево, вул. Миру, 73 Мукачівський міський центр зайнятості;
м. Берегово, вул. Мукачівська, 32 Берегівський міськрайонний центр зайнятості;
м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 25 Хустський міськрайонний центр зайнятості;
м. Рахів, вул.. Б.Хмельницького, 69, Рахівський районний центр зайнятості.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...