На Закарпатті зафіксували 23 випадки грипу

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик на 2 календарному тижні 2017 року в Закарпатській області спостерігається середня інтенсивність епідемічного процесу грипу та ГРІ.

В заклади охорони здоров'я області за минулий тиждень із симптомами гострих респіраторних інфекцій звернулося 4 841 особа, що на 18% менше ніж попереднього тижня. Захворюваність становить 384,6 на 100 тис. населення, але все ще перевищує визначений епідемічний поріг.

Кількість дітей віком до 17 років, що звернулися за медичною допомогою зменшилася на 18% і становить - 2 555 осіб (52, % від усіх захворілих).

За минулий тиждень госпіталізовано через респіраторні інфекції 207 осіб (4,2% від захворілих). Половину госпіталізованих складають діти віком до 4 років.

Станом на 13 січня в області зареєстровано 23 випадки грипу та підтверджена циркуляція РС-вірусів, вірусів парагрипу у хворих. Летальних випадків грипу не зареєстровано.

Епідемічний поріг перевищений на 5 адмінтериторіях: Міжгірському, Перечинському, Великоберезнянський, Виноградівському та Іршавському районах.
В Тячівському, Мукачівському районах та м.Ужгород показники захворюваності знаходяться на рівні порогових значень. На інших адмінтериторіях показники нижче порогових рівнів в межах від 58,7% в м. Мукачеві до - 22,3% в Хустському районі.

Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання