На Закарпатті за тиждень виявили 50 крадіжок електроенергії

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 21 по 25 березня виявлено 50 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 41 Акт про порушення Правил серед населення та 9 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Хустському районі (9 порушень). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження та зриву пломб на приладі обліку, пошкодження самого лічильника, підключення розеток прихованої електропроводки. Також частим порушенням за цей період було самовільне підключення через електролічильник (10 випадків).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 4-х районах, із яких найбільше в м. Ужгороді (6 випадків). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 4-х випадках із 9-ти) залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 186,8 тис. грн, із яких:

-                  у побуті – на суму 176,7 тис. грн;

-                  у юридичному секторі – на суму 10,1 тис. грн, - повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання