Новини

 На Закарпатті за клопотанням прокуратури на 40 тисяч пачок безакцизних сигарет накладено арешт

За клопотанням Закарпатської обласної прокуратури накладено арешт на ймовірно фальсифіковані тютюнові вироби, які виявили в рамках досудового розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів).

Наприкінці березня прокурори спільно зі співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області та Управління СБУ в Закарпатській області на трасі «Мукачево-Рогатин» зупинили транспортний засіб із підакцизними товарами. В автомобілі під час огляду виявили 40 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку орієнтовною вартістю 2 млн грн, однак із наліпками, що вони призначені для безмитної торгівлі. Не виключено, що в подальшому цей товар могли збувати до країн ЄС.

Ухвалою слідчого судді накладено арешт на тютюнові вироби, транспортний засіб та документи. Загальна вартість вказаного майна оцінена у 2,3 млн грн. Слідство у кримінальному провадженні продовжується, встановлюються особи, що можуть бути причетними до протиправної діяльності, - інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.