На Закарпатті за чотири роки зафіксовано більше 400 підпалів автомобілів

На Закарпатті за чотири роки зафіксовано більше 400 підпалів автомобілів

Із 2014 року у Закарпатській області зафіксовано 405 підпалів автомобілів. Про це йшлося під час прес-конференції про розслідування справ, порушених за фактами нападів на зібрання/мітинги громадських діячів та журналістів на Закарпатті.

За словами адвоката Олександра Прозора, починаючи з 2014 року на Закарпатті здійснено 405 підпалів авто і тільки 1 розкрито.

«Кількість нерозкритих справ накопичилася до критичної межі. У нападах задіянні хуліганські угрупування, які прикриваються націоналістичними ідеями і політичними гаслами.  Ми думаємо, що буде перелом у цьому питанні, поінформовано міжнародні інституції. Цілий рік була можливість збирати докази по нападах у березні 2018 року, але цього слідчим виявилося недостатньо», - прокоментувала адвокат Анастасія Бачинська.

Адвокату Роману Котлярову зловмисники підпалили авто (липень 2017 р), а через 4 місяці – офіс. Справи, в яких він задіяний не стосуються нападів на активістів. «Я надав інформацію слідчому, хто є замовником звеликою ймовірністю. Жодної процесуальної дії, жодноїкваліфікації, на сьогодні активних дій не проводиться. Також випадок з підпалом салону «Богиня». На камерах чітко видно, як підпалювачам з першого разу не вдається підпалити, мимо проїжджають спокійно автівки і ніхто не реагує. Жодної надій немає у людей, поліція не здатна ні людей, ні себе захистити. Надія на страхові компанії, на членів родини і друзів. Коли мені спалили авто, я обійшов 60 будинків, де були камери, 59 мені відмовили. У 2015 році була подія, жодного процесуального документу за останні 4-5 років. Тільки із ЗМІ відомо про підпал за рік 60-70 машин. І при цьому на правоохоронців теж нападають. Вони ідуть на пенсію і дивуються, що будинок розстріляли з гранатомета. Те, що поліцаїв і прокурорів не будуть рухати, це ілюзія», – вважає Роман Котляров.

Детальніше читайте у розділі «Життя по-закарпатськи».  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання