На Закарпатті з гірського ралі змагалися 30 екіпажів з усієї України

У суботу, 13 червня, відбулося офіційне відкриття гірських перегонів.

На Верецькому та Уклинському перевалах Воловецького та Свалявського районів відбулася відкрита першість Закарпатської області „Ворота України – 2015”та ІІ етапу чемпіонату України з ралі.

У суботу, 13 червня, у селі Поляна, Свалявського району, відбулося офіційне відкриття змагань за участю голови Закарпатської ОДА Василя Губаля. Екіпажі представили суддям та глядачам. 


У змаганнях взяли участь понад 30 екіпажів з усіх областей України. Вони змагалися в кількох класах залежно від потужностей машин. Також визначали кращого у загальній першості.


Організатори: Закарпатський обласний Автомобільний Клуб, Галицький автомобільний клуб та управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації. Змагання відбуваються під патронатом Закарпатської облдержадміністрації та за підтримки Великоберезнянської, Воловецької та Свалявської районних рад.


Змагання з гірського ралі були частиною цікавого зльоту гонщиків. Так, 11 і 12 червня 2015 року на території Ужоцького перевалу Великоберезнянського району Закарпатської області відбувалася відкрита першість Закарпатської області „Бескид –2015” та ІV етап чемпіонату України з гірських автогонок, у якому брали участь також і аматори, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання