На Закарпатті з державного фонду профінансують 90 об’єктів

З державного фонду регіонального розвитку для Закарпатської області на 2016 рік доведена сума 110 мільйонів 538 тисяч гривень.

За ці кошти в краї, зокрема, ремонтуватимуть дороги, будуватимуть спортивні споруди, мережі водопостачання. Загалом – 90 об’єктів. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

На розгляд обласної комісії було подано 267 проектів. За результатами їх оцінювання було відібрано та направлено до Мінрегіону 90, серед яких 50 – це проекти дорожнього господарства. «Серед поданих стратегічно важливі та соціальні проекти. Зокрема, реконструкція міжнародного аеропорту "Ужгород", відновлення будівель колишньої котельні в обласному центрі під спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів, поточний ремонт доріг «Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково», Синевир - Синевирська Поляна та Синевир - Колочава – Буштино, будівництво спортивного комплексу в місті Тячів та будівництво мереж та споруд водопостачання до с. Мужієво Берегівського району», - повідомив Денис Ман.

За його словами, 30 проектів Закарпатської області на суму фінансування 22 мільйона 950 тисяч гривень з державного фонду регіонального розвитку вже затверджені Кабміном. Доопрацьовані матеріали до 60 проектів на суму понад 87 мільйонів гривень, направлені до Мінрегіону на розгляд та погодження. Їх фінансування очікується найближчим часом, - пише прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання