На Закарпатті з’явиться солодкий символ – ведмедик Ферко

На Закарпатті з’явиться солодкий символ – ведмедик Ферко

На Першому закарпатському фестивалі пряників в Ужгороді представлять дитячий символ Закарпаття – ведмедика Ферко.

Про це сьогодні, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомили організатори фестивалю пряників.

За словами Олександра Ляхіна, ТМ «Закарпатський пряник, проходитиме фестиваль 15-17 грудня у комплексі «Совине гніздо». «Фестиваль складається з двох частин: по-перше, це виставка пряникових будиночків, взяти участь запрошуються всі, хто бажає. Кожен ужгородець може зробити будиночок для містечка пряників. Запрошуються також заклади харчування з власними виробами. Будиночки будуть виставлені на благодійний аукціон, - розповів Олександр Ляхін. – По-друге, діятиме Ярмарок пряників і виробів гендмейд. А також працюватиме кафе від Закарпатського руху підтримки військових, спеціальна фотозона, передбачено конкурси для дітей та різні майстер-класи. Звершиться свято фаєр-шоу».

На сьогодні взяти участь у Фестивалі зголосилися 15 виробників пряникової продукції, ще 8 очікують цього тижня. Організатори кажуть, що якраз напередодні Миколая буде шанс придбати ексклюзивні подарунки. Ціни на пряників стартуватимуть від 15 грн., будиночки вартуватимуть 150-200 грн. Великі, складні конструкції можуть коштувати 1,5 тис.-2 тис. грн.

Засновник туристично-інформаційного центру "Турінформ Закарпаття" Олександр Коваль зазначив, що одна з цілей, яку переслідує свято, показати, що за кожним смаком стоїть людина, яка створює продукт. «І щоб Закарпаття асоціювали не тільки з вином, сиром, коньяком, але й з пряниками. Є десятки дрібних виробників, які виготовляють пряники для друзів, знайомих, треба вийти публічно, спілкуватися з партнерам-колегами і отримати підтримку від ширшого кола», - каже Олександр Коваль.   У Фестивалі будуть брати участь виробники пряників не тільки з Ужгорода, але й Хуста, Сваляви, Перечина, Мукачева.

На святі діятиме також майстерня альтернативних ялинок. Для переможців у конкурсах організатори готують ведмедика Ферка, зроблену спеціально до фестивалю симпатичну іграшку з фетру.  Незабаром такий солодкий дитячий символ продаватиметься як пряник.

Розпочинає свою роботу фестиваль об 11.00 і щодня упродовж 15-16-17 грудня працюватиме до 20.00. 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання