Новини

На Закарпатті єдиний готель Verkhovyna Resort Medical & Wellness отримав пʼять зірок

На Закарпатті цими днями перший туристичний комплекс отримав 5 зірок. Визнання найвищого рівня сервісу здобув готель Verkhovyna Resort Medical & Wellness, розташований поблизу старовинного Невицького замку. Про деталі Zaholovok.com.ua розповіла виконавча директорка готелю Світлана Лукач. Вона додала, що п’ять зірок – це результат зусиль великої кількості людей, всього колективу, це титанічна праця задля дотримання великого переліку вимог, які прописані в державних стандартах України.

«П’ять зірок не присвоюють просто так – цьому передує складна робота як колективу закладу, так і самої комісії, яка здійснює оцінку, адже є прописані критерії для відповідності п’ятьом зіркам, – зазначила під час презентації комплексу пані Світлана. – Серед цих вимог і низка технічних характеристик, і вимоги до водопостачання, водовідведення та очисних споруд, до електропостачання. Вимагається цілодобова робота рецепції та лоббі бару, кількість місць для харчування, забезпечення потреб інвалідів, оснащення кожної категорії номеру, укомплектування косметикою, процентне співвідношення люксів відносно інших номерів тощо».

Рішення при присвоєння 5 зірок приймається спеціальною комісією, склад якої не оголошується, голосування проходило в онлайн режимі. Сертифікат видають терміном на 5 років.

Верховина

«Отримати 5 зірок – це велика честь і результат невпинної праці. Цей успіх став можливим завдяки унікальній архітектурі, комфортним номерам, клопіткій роботі людей, що створювали ексклюзивний дизайн приміщень та території, а також неймовірному колективу, який щодня тримає високу планку та надає якісні послуги, що перевершують очікування та забезпечують незабутній досвід для кожного гостя», - додала Світлана Лукач. 

Заклад працює понад 1,5 роки. 15 грудня 2021 року відбулося відкриття комплексу, на початку гостей не було багато. «Але  24 лютого 2022 року все змінилося в житті «Верховини»: цього дня ще до того, як вийшли основні працівники на роботу, всі номери були заброньовані через «Букінг», - розповідає Оксана Мазур, керівниця готельного господарства. - Діти були всюди, домашні тварини були, здавалося, на кожному диванчику, виникали запити гостей, до яких ми не завжди були готові, але ми намагалися швидко їх виконати. Гості провели з нами пів року і ми вдячні їм за те, що вони були з нами, вони багато чому навчили нас, і насправді ми раді, що вони повернулися до своїх домівок, бо це справді важливо!».

Верховина

Загалом комплекс включає в себе три корпуси з унікальним дизайном екстер’єру та інтер’єру. В ньому 77 просторих номерів, облаштованих для максимально зручного проживання на період відпочинку й оздоровлення. З усіх номерів гарні вигляди на ліс, територію комплексу.

За словами пані Оксани, між корпусами побудовані скляні переходи, що дає можливість у будь-який сезон прямо з номеру перейти в СПА, на медичні процедури чи до басейну. Уся територія навколо самого комплексу продумана та облаштована для прогулянок, з комплексу легко можна дістатися до пам’ятки архітектури Невицького замку. На території комплексу розміщений просторий конференц-центр з найсучаснішим технічним забезпеченням для проведення ділових заходів різного формату, він може вмістити до 250 осіб.

Фото

«Палац басейнів та Галерея SPA подобаються всім гостям без винятку. У цій локації два басейни з підігрівом, один внутрішній завдовжки 25 метрів. Тут же літня тераса для засмаги, бар, а також тренажерний зал», - розповідає Оксана Мазур. Поряд розташований відкритий басейн, з якого відкривається вигляд на неймовірні карпатські ліси.  

Фото

 

На території комплексу розташований медичний центр загальною площею 700 м.кв. «Medical Gallery Verkhovyna – багатопрофільний медичний центр, у якому дотримуються принципу комплексного підходу до здоров’я, - розповідає Людмила Лалакулич, медичний директорка центру - Тут наші гості можуть отримати консультацію, діагностику, лікування, а також санаторно-курортне оздоровлення на основі рекомендацій лікаря і побажань гостя. У Verkhovyna Resort завдяки унікальним пропозиціям від Medical Gallery можна пройти курс оздоровлення швидше й ефективніше, ніж зазвичай».

У медичному центру комплексу працює найсучасніше обладнання. Тут здійснюють підводне витягування хребта та унікальний метод оксигенотерапію, який вкрай ефективний для реабілітації пацієнтів після перенесеного ковіду.

Крім того, серед процедур, які виконують у закладі, такі як грязелікування, гальвано-, магніто- та короткохвильова терапія, суха вуглекисла ванна, лімфодренаж, ударно-хвильова терапія, лазер високої інтенсивності, фізіотерапевтичні процедури, ультрафонофорез, супермагніт Super Inductiv system, перлинна ванна, гідромасажі та душ Шарко та багато іншого.

Фото

 «Найголовніша цінність «Верховини» – це колектив, – відзначає Світлана Лукач, виконавча директорка закладу– Офіційно працевлаштовані в закладі близько сотні  висококваліфікованих спеціалістів. Основний склад працює тут із самого відкриття, а є й такі, які працювали тут тоді, коли тут діяв радянський відпочинковий комплекс і мають стаж майже 40 років».

Увесь комплекс, за її словами, дуже подобається гостям, і велика кількість із них знову і знову повертаються сюди. Цікаво й те, що одна з українських футбольних команд після відпочинку в «Верховині» виграла матч і після цього вважає комплекс фартовим та щоразу перед поєдинком проводить тут певний час. 

Фото

Верховина

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.