На Закарпатті взяти участь у виборах захотіли більше 600 переселенців

На Закарпатті взяти участь у виборах захотіли більше 600 переселенців

629 переселенців на Закарпатті змінили місце голосування і планують взяти участь у виборах. З них - 20 з Криму, 405 з Донецька, 195 з Луганська та 9 із Севастополя.

Про це під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила Анжела Бабкіна, Радниця з питань ВПО в Закарпатський області.

Пані Анжела зауважила, що перед другим туром відбулося збільшення кількості ВПО, які захотіли взяти участь у голосуванні. «До першого туру за даними Державного реєстру виборців, 507 осіб змінили місце голосування із 2381 осіб, які мають право голосувати, (більше 21%),- каже Анжела Бабкіна. – Якщо брати статистику  на 15 квітня, коли можна було востаннє змінити місце голосування, кількість збільшилася до 629 осіб ( 26,4%). Можливо під час першого туру не всі були поінформовані чи чекали, що прийде запрошення на адресу.  По Україні цей відсоток склав 8,1%. На Закарпатті із 629 ВПО, які змінили місце голосування - 20 з Криму, 405 з Донецька, 195 з Луганська та 9 із Севастополя».

Закарпаття, за словами Анжели Бабкіної, займає третю позицію після Львівської та Івано-Франківської областей за % охочих ВПО змінити місце голосування. «Є дуже велика прогалина у нашомузаконодавстві щодо зміни тимчасового місця голосування. Наприклад, до 1 туру у нас було 3 місяці, то до другого тільки тиждень і люди стояли у чергах, - додала Анжела Бабкіна.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання